Ota yhteyttä

Andreas Holmi, yrittäjä
  • Avopalvelut
  • Lastensuojelulaitos Punapakka
  • Paikkakyselyt sekä hallinto
  • puh.045-1425568
  • @:andreas.holmi@holmicares.fi
Hennariikka Rosenqvist, yksikön johtaja
  • Lastensuojelulaitos Punapakka
  • Paikkakyselyt(sijaishuolto) sekä hallinto
  • puh.0401817551
  • @:hennariikka.rosenqvist@holmicares.fi
Minna Rantanen, tukipalveluohjaaja
  • Avopalvelut Satakunta sekä Pirkanmaa
  • puh.045-1579454
  • @:minna.rantanen@holmicares.fi
Sonja Vaskela, tukipalveluohjaaja
  • Avopalvelut Satakunta
  • puh.040-4873455
  • @:sonja.vaskela@holmicares.fi
Mari Heurlin, tukipalveluohjaaja, perheterapeutti
  • Avopalvelut Satakunta, Lastensuojelulaitos Punapakka
  • puh.040-6195452
  • @:mari.heurlin@holmicares.fi

Toimipaikkojen tiedot:

Lastensuojelulaitos Punapakka
Pyssykankaantie 567,
29270 Hormisto
Ohjaajat puh. 0401283869
@: punapakka@holmicares.fi
Holmi Cares Oy
Hormistontie 81,
29250 Nakkila