Ota yhteyttä

Andreas Holmi, yrittäjä
  • Avopalvelut Satakunta/Pirkanmaa
  • Lastensuojelulaitos Punapakka
  • Paikkakyselyt sekä hallinto
  • puh.045-1425568
  • @:andreas.holmi@holmicares.fi
Hennariikka Rosenqvist, yksikön johtaja
  • Lastensuojelulaitos Punapakka
  • Paikkakyselyt(sijaishuolto) sekä hallinto
  • puh.0401817551
  • @:hennariikka.rosenqvist@holmicares.fi
Sonja Vaskela, avopalveluvastaava Satakunta
  • Avopalvelut Satakunta
  • Paikkakyselyt(avopalvelut Satakunta)
  • puh.040-4873455
  • @:sonja.vaskela@holmicares.fi
Mari Heurlin, pari- ja perheterapeutti
  • Lastensuojelulaitos Punapakka
  • puh.040-6195452
  • @:mari.heurlin@holmicares.fi
Emmi Hakala, tukipalveluohjaaja
  • Avopalvelut Satakunta
  • puh.040-1698127
  • @:emmi.hakala@holmicares.fi
Hanna Pujola, tukipalveluohjaaja
  • Avopalvelut Satakunta
  • puh.045-1863162
  • @:hanna.pujola@holmicares.fi
Minna Rantanen, avopalveluvastaava Pirkanmaa
  • Avopalvelut Pirkanmaa
  • Paikkakyselyt(avopalvelut Pirkanmaa)
  • puh.045-1579454
  • @:minna.rantanen@holmicares.fi
Pia Juvela, tukipalveluohjaaja
  • Avopalvelut Pirkanmaa
  • puh.040-6627969
  • @:pia.juvela@holmicares.fi
Timo Rantanen, tukipalveluohjaaja
  • Avopalvelut Pirkanmaa
  • puh.040-1844174
  • @:timo.rantanen@holmicares.fi
Katariina Hietala, tukipalveluohjaaja
  • Avopalvelut Pirkanmaa
  • puh.0408267779
  • @:katariina.hietala@holmicares.fi

Toimipaikkojen tiedot:

Postiostoite:
Holmi Cares Oy(3124773-5) 
Hormistontie 81, 
29250 Nakkila

Avopalvelut Pirkanmaa toimisto ja toimitilat 
Mikkolantie 4, 
33470 Ylöjärvi

Lastensuojelulaitos Punapakka 
Pyssykankaantie 567, 
29270 Hormisto 
Ohjaajat puh. 0401283869 
@: punapakka@holmicares.fi